آیا تنظیم سند مشارکت در ساخت در دفاتر اسناد رسمی ممکن می‌باشد؟

بله، تنظیم قراردادهای خصوصی افراد بموجب ماده ۱۰ قانون مدنی، در صورتی که مخالف قانون و اخلاق حسنه و نظم عمومی نباشد، در دفاتر ممکن می‌باشد.

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از وکیل ثبت سند میتوانید با شماره تلفن 09123662721 – 02632565645 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *